Menu

Terug |

Jobe Sofia 3/2mm borstrits wetsuit dames Vintage Teal

129,99 91,99

Jobe logo
Jobe Sofia 3/2mm borstrits wetsuit dames Vintage Teal foto 1
/

Kies je maat

Gekozen maat is niet meer beschikbaar

Mail bij beschikbaarheid

Productinformatie

Eigenschappen

Techniek stiknaden
Flat-lock (weinig)

Productbeschrijving

De Sofia fullsuit van Jobe is een erg comfortabel en flexibel pak om heerlijk mee het water in te gaan. De dikte van het pak is 3 mm op de borst en rug 2 mm bij de benen en armen om zo toch de juiste flexibiliteit te behouden. Ook in de afkoelende zomeravonden zal dit wetsuit je extra warmte bieden, waardoor je in het seizoen nog langer het water in kan. De knie.n zijn extra versteviging en wat dikker gemaakt om de levensduur van de wetsuit te bevorderen. De rits zit aan de voorzijde van de wetsuit, hierdoor heb je extra veel stretch op de rug. Door de opvallende kleur zal je altijd, dus ook in het water, goed gezien worden!

Hulp nodig bij het maken van je keuze?

Onze klantenservice staat voor je klaar van 9-18 uur.

Of kom langs in onze winkel!

Reviews

3,7/5

3 reviews

2/5

Helaas verkeerde maat na lezen van reviews gekozen voor 2 maten groter. Dit was te groot. Model sluit niet goed bij de nek en rug aan. Nu ruilen voor een kleinere maat hopelijk sluit deze beter aan. Anders toch een ander wetsuit. Qua materiaal is het ok.

Nicole | 03-07-2026

4/5

Pasvorm is klein maar eens je de juiste maat gevonden hebt. Perfect. Goede bewegingsvrijheid aan de armen en benen. Sluit goed aan.

Kerstens, Ellen | 13-07-2022

5/5

Mooi wetsuite. Valt alleen erg klein. Daarom retour. Ook ga ik voor ander model vanwege de voorsluiting die ik toch niet zo prettig vind.

Saskia | 12-04-2022

Deze reviews zijn verzameld op:

Vaak samen gekocht met