
Maattabel
Lengte (cm) | Rocker | Gewicht (kg) |
144 | Continuous | 61+ |
148 | Continuous | 75+ |
152 | Continuous | 86+ |
156 | Continuous | 86+ |
Hyperlite Pleasure wakeboard 144 cm
€ 629,99


Kies uitvoering
Gratis Jobe waterdichte telefoonhoes

Gratis Jobe waterdichte telefoonhoes
- Maak tijdens het watersporten de mooiste foto's met je telefoon
- Elke smartphone past in deze waterdichte telefoonhoes
- Beperkte voorraad, wees op tijd
Hoe werkt het:
- Plaats een bestelling van meer dan €299
- De telefoonhoes wordt ná het plaatsen van je bestelling automatisch toegevoegd (bij het afrekenen is deze nog niet zichtbaar)
- Na het afronden van je bestelling is de telefoonhoes zichtbaar in jouw online orderomgeving
Onze exclusieve bundels
Productinformatie
Eigenschappen
Type product | Wakeboard |
Gender | N.V.T. |
Kleur | Blauw |
Productbeschrijving
Het Pleasure Wakeboard is een favoriet in de kabelscene en dat is niet zonder reden. Dankzij het comfortabele flexpatroon en het snelle gevoel op het water is dit board ideaal voor rijders die van soepel en gecontroleerd wakeboarden houden. De Pleasure biedt de perfecte combinatie van snelheid, comfort en controle, en is geschikt voor wakeboarders van ieder niveau.
Met een smaller profiel beweegt de Pleasure moeiteloos van rand naar rand, waardoor je snel van de ene feature naar de volgende kunt gaan. Of je nu scherpe bochten maakt of de perfecte lijn kiest, dit board reageert snel en precies. De Abrupt Continuous Rocker voegt een vloeiend gevoel toe aan je carves en zorgt voor extra kracht bij je ollies.
De Woodlite Core is volledig bewerkt om een consistente flex te bieden van tip tot tail, wat zorgt voor een gelijkmatige en stabiele rit. Met een minimalistisch swing weight voel je het board nauwelijks tijdens spins, wat je tricks nog makkelijker maakt.
Belangrijkste kenmerken:
- Woodlite Core: Lichtgewicht en duurzaam voor een consistente flex.
- Abrupt Continuous Rocker: Voor soepele bochten en krachtige sprongen.
- Full Beveled Edge: Vergevingsgezind bij landingen en perfect voor controle.
- Flat Tip / Tail Base Design: Ideaal voor stabiliteit op rails en bij presses.
- Mid-Body Channels: Biedt extra grip en controle op het water.
- Sintered Base: Slijtvast en bestand tegen intensief gebruik.
- Urethane Sidewall: Bescherming tegen slijtage en stoten.
- Sized UP Philosophy: Grotere maten voor een stabielere en soepelere rit.
- Finless: Voor een vrije, speelse rijstijl.
De Pleasure biedt een perfecte combinatie van snelheid, comfort en controle, en is geschikt voor wakeboarders van elk niveau. Het is gebouwd om te presteren in het kabelpark en helpt je het maximale uit elke rit te halen. Stap op de Pleasure en ervaar waarom dit board zo populair is!